راهنمای تسلام

تسلام از سه بخش تشکیل شده است:

انواع تجهیزات هوشمند پزشکی و گجت های هوشمند امکان اتصال به تسلام را دارا می باشند. فشارسنج، پالس اکسیمتر، دماسنج، ترازو، دستگاه اندازه گیری قند خون و ... از این جمله هستند. در صورتی که شما تولید کننده تجهیزات پزشکی هستید می توانید با هماهنگی واحد تحقیق و توسعه تسلام سنسور سلامت خود را به تسلام متصل کنید.

این اپلیکیشن اطلاعات اندازه گیری شده توسط سنسورهای هوشمند را دریافت کرده و نمایش می دهد. جهت دانلود اپلیکیشن موبایل به بخش “دانلود اپلیکیشن” مراجعه نمایید.

 این نرم افزار اطلاعات نمایش داده شده در اپلیکیشن موبایل را  در دسترس پزشکان قرار می دهد و انواع آنالیز ها و گزارش ها را مطابق نظر پزشک معالج تولید می کند. برای عضویت و استفاده از نرم افزار اطلاعات خود را در بخش “عضویت در تسلام” ثبت نمایید.

سلامت از راه دور

تسلام بهترین ابزار برای پایش وضعیت سلامت از راه دور است. پزشکان می توانند از راه دور و به صورت ۲۴*۷ وضعیت پارامترهای سلامت بدن مراجعین و بیماران خود را مشاهده کرده و توصیه های لازم را از طریق نرم افزار تسلام به بیماران اعلام کنند. تسلام را می توان برای مانیتورینگ وضعیت سلامت ورزشکاران نیز استفاده کرد.

۱٫ استفاده از اپلیکیشن موبایل برای کاربران

سنسورهای موجود در لیست زیر با تسلام سازگار هستند. اولین قدم در استفاده از اپلیکیشن تسلام خریداری هر یک از این سنسورها بر حسب نیاز شماست. برای تهیه تجهیزات هوشمند پزشکی با ما تماس بگیرید.

به منظور استفاده از ” اپلیکیشن موبایل تسلام ” مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

راهنمای استفاده از تسلام برای بیماران

در صورت نیاز به ارسال اطلاعات خود به پزشک لازم است قبل از خواندن اطلاعات سنسورها مراحل زیر را نیز در اپلیکیشن موبایل انجام دهید:

راهنمای استفاده از تسلام برای بیماران

پس از انجام مراحل فوق در مرتبه اول استفاده از اپلیکیشن تسلام تنظیمات شما ذخیره شده و از این پس فقط کافیست اطلاعات سنسورهای تعریف شده در اپلیکیشن موبایل خود را بخوانید.

۲٫ استفاده از نرم افزار مرکزی تسلام برای پزشکان

در این بخش پزشکان می توانند برای پایش از راه دور وضعیت سلامت مراجعین و بیماران در بخش “عضویت در تسلام” ثبت نام کرده و نام کاربری، رمز عبور و کد تسلام خود را برای “ورود به سامانه” دریافت کنند. مراجعین به پزشکان می توانند با ثبت کد تسلام پزشک در اپلیکیشن موبایل، اطلاعات مربوط به وضعیت سلامت خود را برای پزشک خود ارسال نمایند. برای استفاده از نرم افزار پایش سلامت از راه دور تسلام مراحل زیر را دنبال کنید:

راهنمای استفاده از تسلام برای پزشکان